Op voorraad
Handige zandstraaler set voor roestverwijdering zonder straalkast. Inclusief toebehoren voor direct gebruik op je werkplaats.
Zandstraler klein incl toebehoren – de perfecte oplossing voor roestverwijdering
Een baanbrekend hulpmiddel voor serieuze roestverwijderaars is de speciale zandstraalset. Met behulp van dit setje kunt u gemakkelijk en doeltreffend kleine oppervlakken van uw auto volledig schoonstralen, zonder dat u een straalkast nodig heeft.
Het pistool van deze set is uitgerust met een speciale rubberen manchet. Deze manchet plaatst u stevig op het oppervlak van de auto. Door een opening in het rubber wordt het materiaal op die specifieke plek grondig gereinigd. Het gebruikte straalzand wordt opgevangen in de manchet en verzameld in een aparte zak, zodat het hergebruikt kan worden.
Dankzij het lage luchtverbruik van de spotstraalset kunt u deze met vrijwel elke compressor (vanaf 24 liter tankinhoud) gebruiken. Hiermee kunt u zelfs de moeilijkst bereikbare hoeken en gaten probleemloos stralen. Zelfs plekjes die met een schuurmachine niet goed te bereiken zijn, kunnen perfect ontroest worden met dit straalpistool. Ideaal dus voor liefhebbers van restauratiewerkzaamheden.
Het straalpistool is voorzien van een Euro aansluiting, waardoor u het eenvoudig aan uw compressor kunt bevestigen.
Deze set wordt geleverd met alle benodigde accessoires, zodat u direct aan de slag kunt. De inhoud van de set bestaat uit:
| Merk | Weber Tools |
| Toepassingen | Spot-blasting |
| GTIN, UPC, EAN of ISBN | 87195585012430 |
| SKU | 160.WT-148048 |
Gebruik standaard zand of silicaatstraalzand van maat 0,3-0,8 mm. Zorg dat je zand droog is voor optimale prestaties.
Deze set werkt goed met compressoren van 24 liter en groter, bij een druk van ongeveer 4-6 bar.
Voorzichtig graag! Het stralen kan chromium beschadigen. Beter je eerst op een onzichtbare plek testen.
Er zijn nog geen beoordelingen.