Op voorraad
Dit Engels wiel van Cowley wordt gebruikt voor het professioneel bewerken, bouwen of restaureren van plaatmateriaal zoals spatborden, tanks en allerhande autoplaatwerk. Ideaal voor het hollen en bollen van dunplaat, het verwijderen van deuken en het vlakken van hamerslagen.
Engels wiel
Dit Engels wiel van Cowley wordt gebruikt voor het professioneel bewerken, bouwen of restaureren van plaatmateriaal zoals spatborden, tanks en allerhande autoplaatwerk. Ideaal voor het hollen en bollen van dunplaat, het verwijderen van deuken en het vlakken van hamerslagen. Door de grote insteek diepte van de machine bewerkt u met gemak zachte staal, aluminium of koper plaat.
Met behulp van de grote bovenste rol, kleine onderste rol en de spindel kan de gewenste druk op het stuk plaatstaal uitgeoefend worden.
Wordt geleverd inclusief 6 vormrollen van gehard gepolijst staal. Het Engels wiel beschikt over een handig, ingebouwd opbergrek voor deze verschillende vormrollen.
Technische specificaties:
Radius vormrollen:
| Merk | Cowley |
| Gewicht | 82,0 kg |
| SKU | Engels wiel F1,2 x 710mm Cowley |
Dit product werkt goed op de meeste metalen en materialen die je in autorestauratie tegenkomt. Controleer altijd eerst op een onopvallende plek.
De levensduur hangt af van je gebruik. Bij normaal hobbyistisch gebruik haal je er flink wat werk uit voordat je vervanging nodig hebt.
Draag altijd passende beschermingsuitrusting: bril, handschoenen en waar nodig een stofmasker. Werk in een goed geventileerde ruimte.
Er zijn nog geen beoordelingen.